Obchod se zdravou výživou, drogerií a kosmetikou

Obchod se zdravou výživou, drogerií a kosmetikou

asistent/ka prodeje na 25 – 30 hodin / týden

Rodinná firma přijme brigádníka / brigádnici do zaběhnuté vegetariánské prodejny na Praze 2 se zaměřením na biopotraviny, zdravou výživu, ekodrogerii a biokosmetiku.

Náplní práce bude zejména obsluha a péče o zákazníka, poradenství, práce s pokladním systémem. Dále vybalování a doplňování zboží, chystání objednávek z e-shopu, udržování prodejny, drobné úklidové práce a další činnosti související s provozem prodejny.

Hledáme pracovníka/pracovnici se smyslem pro odpovědnost a se schopností samostatné práce. Tato pozice je vhodná pro člověka, který se zajímá o zdravé stravování a celkově o zodpovědný a udržitelný způsob života a zároveň se sám stravuje vegetariánsky či vegansky. Osobní zkušenosti se zdravou výživou nutné, zkušenosti s ekodrogerií a biokosmetikou výhodou. Nutno mít alespoň základy AJ.

Nabízíme smysluplnou práci v hezkém prostředí a příjemném kolektivu, zaučení v provozu i v produktech, možnost prohlubování znalostí a zkušeností v oblasti zdravé výživy, biokosmetiky, ekodrogerie a v mnoha dalších aspektech souvisejících s udržitelným způsobem života. Odpovídající platové ohodnocení a slevy na celý sortiment.

Pracovní doba: V rozmezí po – pá 7:15 – 18:45 + případně soboty dle domluvy

V současnosti nutné směny pondělí odpoledne, úterý celý den a středa ráno, zbytek dle omluvy.

Nástup možný únor / březen 2022

 

Životopisy, informace o sobě a případné dotazy prosím směřujte na:

[email protected] nebo na tel. 777 581 235