Vážení zákazníci, kamenná prodejna i eshop Čistá Země mají pozastavený provoz, o dalších chystaných aktivitách vás budeme informovat.

Obchod se zdravou výživou, drogerií a kosmetikou

Vážení zákazníci, kamenná prodejna i eshop Čistá Země mají pozastavený provoz, o dalších chystaných aktivitách vás budeme informovat.

Obchod se zdravou výživou, drogerií a kosmetikou

Vážení zákazníci,

S radostí vám oznamujeme, že dne 17.8. ve 14:01 se Čisté Zemi narodil nový e-shop „Klikni a vyzvedni“. Porodní váha je úctyhodných 2.000 položek, hned po narození se má čile k světu a my doufáme, že ho přijdete brzy navštívit a bude vám přinášet radost tak jako nám.

Jeho zrození je výsledkem téměř ročního úsilí všech zúčastněných. Mohli jsme volit nákup již hotového řešení, ale rozhodli jsme se vyšlapat si vlastní cestičku a tak vám můžeme nabídnout velmi originální, uživatelsky jednoduchý, veselý a ručně malovaný e-shop s možností rezervace zboží na prodejně.

Zboží zatím nezasíláme, prostorové kapacity v zázemí naší prodejny to nyní neumožňují. Ale kdo ví, třeba nám jednou e-shop doroste i do této podoby.

Prosím odpusťte případné drobné grafické či jiné nedostatky na které můžete ze začátku narazit. Na zušlechťování a zdokonalování našeho nového přírůstku stále pilně pracujeme. Vše si tvoříme sami s našimi omezenými zdroji – finančními, časovými i energetickými. Nestojí za námi žádná velká korporace ani skrytý společník a tak vše vzniklo pouze skrze nás a zejména za velké pomoci několika spřízněných duší, bez kterých by toto dílo světlo světa spatřit nemohlo.

Tímto z celého srdce děkujeme Davidovi Brennerovi za položení základů a za jeho ochotu a cenné rady, Aleně Kubíkové za její grafickou práci a úžasnou nápaditost a celému týmu Čisté Země za těch několik set hodin obětavé práce a to vše za účelem bezpečného a zdravého zrození tohoto krásného počinu.

A zejména děkujeme právě vám – našim milým zákazníkům, pro které toto vše vzniklo. Bez vaší stále rostoucí přízně by bylo celé naše úsilí zbytečné a my máme velkou radost, že Čistá Země – nyní i s e-shopem, může být užitečná stále většímu množství lidí.

A nový přírůstek můžete navštívit právě zde.

 

Děkujeme s těšíme se na viděnou v Čisté Zemi

ČISTÁ ZEMĚ

Obchod se zdravou výživou, drogerií a kosmetikou

Adresa:
Londýnská 58
120 00 Praha 2

Otevírací doba:
Po-Pá: 8:30-18:30
(mimo státní svátky)

Kontakt:
info@cistazeme.cz