Obchod se zdravou výživou, drogerií a kosmetikou

Obchod se zdravou výživou, drogerií a kosmetikou

Vážení zákazníci,

prodejna Čistá Země je i nadále v provozu a dle současných informací bude její provoz zachován i po celou dobu celorepublikového nouzového režimu.

Přijali jsme mnoho hygienických opatření, denně dezinfikujeme úchopová madla nákupních košíků a kliky, balíme pečivo do mikrotenových sáčků (zatím jsme bohužel nenalezli vhodnou ekologičtější variantu) a ovoce a zeleninu pro vás denně dezinfikujeme ozónem. Jedná se o velmi šetrnou a zároveň vysoce účinnou metodu, která za pomocí generátoru ozónu ničí všechny mikroorganismy včetně plísní a virů a zároveň nepoškozuje ani nijak chemicky neupravuje ošetřované potraviny. Tudíž tyto potraviny i nadále zůstávají v plnohodnotné bio kvalitě.

Je možné, že se v prodejně setkáte se situací, že některé položky momentálně nebudou dostupné. Nicméně takovýchto položek by měla být naprostá menšina a veškerý personál Čisté Země usilovně pracuje na tom, aby byl zachován plynulý chod celého provozu.

Neváhejte se proto na nás i nadále obracet se svými dotazy či požadavky, rádi vám vyjdeme v rámci našich možností maximálně vstříc.

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme ať vše ve zdraví přečkáte.

Vaše Čistá Země